Důležitá oznámení

V mé ordinaci, vedle klasické metody cytologického stěru z čípku na sklíčko vyhodnocovaného pomocí mikroskopu vyškoleným cytologem, nabírám cytologický test vyhodnocovaný metodou Liquid based cytologie (LBC) (ThinPrep PAP test.) s použitím počítače.  Tento test (LBC) je výrazně citlivější něž klasická metoda cytologie (pravděpodobnost průkazu počátku onemocnění uvedenou metodou je  okolo 90 - 95%, zatímco klasickou metodou cytologie okolo 60%).  Bohužel test LBC není hrazen pojišťovnami a hradí jej sama pacientka (viz. ceník platný od 1/2/2012). Pokud při náběru dáte přednost klasické metodě cytologie, je nutné to sdělit sestře před vyšetřením.

 

 Od května 2012 jsem začal připomínat domluvenou preventivní kontrolu pomocí SMS zprávy, kterou posílám vždy druhý měsíc po  uplynutí měsíce dohodnuté kontroly.

 

Nadále nebudeme pro obtížnost a z toho vznikající nesrovnalosti provádět objednávání přes internet. To se bude dále dít jen osobně nebo telefonicky na uvedené telefoní kontakty.

Od 1. listopadu 2018 jsou zrušeny hodiny pro neobjednané. Je proto nutné se objednat po celou dobu ordinačních hodin. Nutné případy, které se vyskytnou mimo objednání, budou řešeny idividuálně, dle situace.

 

Dne 1.ledna 2019 vstupuje v platnost nový ceník výkonů a služeb, které nehradí pojišťovna !

 

Nová oznámení

 

Dne 21. 10. 2019 z technických důvodů neordinuji. Zatupuje mne  MUDr. O. Jedličková (Kršková 807, Praha 5) ve svých ordinačních hodinách 
Dne 27. 3. 2019 byla ukončerno fungování telefonního čísla 251814250. Ostatní dvě čísla jsou i nadále v provozu.